Роман Красін:

“Доброго дня, усім небайдужим до питання збереження Зеленої зони!

Ось і настав час написати відповідь на питання, що відбувається навколо листа надісланого Президенту .
Як всі ми пам’ятаємо, ми вирішили написати листа Президенту, та почали збирати для цього підписи. Збір підписів, то була надзвичайна діяльність: люди приходили родинами, шукали нас по всьому масиву, щоб залишити підписи, просили продовжити збір підписів навіть після того, як ми за 2 тижні зібрали необхідну кількість і навіть більше, близько 11 000 😲.
Також паралельно ми підготували необхідні додаткові документи та фото- і відеоматеріали.

Відразу після цього було вірішено, що обов’язково потрібно особисто відвезти лист до Києва в Офіс Президента.
У зв’язку з карантином, громадські прийоми було відмінено і листи на Банковій треба було залишати на “Приймальні громадян”, але учасники активу змогли добитися, щоб співробітники адміністрації прийняли лист під опис і надали нам вхідний номер. Ми дуже хвилювались про збереження ваших підписів. Отже, заява була зареєстрована в Секретаріаті Президента 19.11.2021 Вх N 22/055967-04.

Через деякий час на пошту, на мою адресу, надійшла відповідь від 02.12.21 з Офісу Президента, в якій повідомили, що надсилають наш запит в Кабінет Міністрів України для опрацювання у профільному міністерствІ.
Далі 06.12.21 надійшла відповідь з Кабінету Міністрів – і вони нас інформують що наш запит не зовсім їхня компетенція і вони надсилають запит на розгляд до Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації а також Державному Агентству лісових ресурсів. Далі ми отримуємо відповіді від Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації та замість Державного Агентству Лісових Ресурсів відповід надійшла від Департаменту Екології та Природних Ресурсів

Таким чином ми бачимо наступне. Звернення мешканців Перемоги за збереження зеленої зони Офіс Президента України відправив по вертикалі до Обласної адміністрації, яка зажадала звіт щодо ситуації у Дніпровської міськради.

  1. Про поділ земельної ділянки – Зупиняють право на нове будівництво або реконструкцію на вказаній ділянці до проведення громадських слухань які в свою чергу повинні бути інформативно оголошені за 10 діб до проведення
  2. Про передачу земельної ділянки – Зупинити право на нове будівництво або реконструкцію на вказаній ділянці до проведення громадських слухань які в свою чергу повинні бути інформативно оголошені за 10 діб до проведення
  3. Ключовий момент є підтвердження шо ця ділянка є ключовою територією регіональної еко-мережі «Мандриківський».

Сумно звісно, що навіть звернення тисяч людей читаються абияк і аби куди спускаються.

Хоча звісно додаткове визнання нашоі зеленої зони і коси ключовою територією еко-мережі нашої області це безумовно плюс.

Жителі Перемоги продовжуватимуть добиватися остаточного вирішення питання через: 1) Юридичну ліквідацію можливості будівництва у ЗЗ та 2) Надання даної території статусу Замовника.
Буде повторне звернення до Офісу Президента України з вимогою відповісти на перше звернення щодо пропозиції внести зміни до законодавства, які б посилювали охоронний статус зелених зон міст.
В наших реаліях треба об’єднуватись більш активніше і розраховувати треба на себе та однодумців, а боротьба за зелену зону триває.

Дякуємо всім за підтримку! Все буде ПЕРЕМОГА!”

Немає опису світлини.
На зображенні може бути: текст «так, особистий прийом громадян Oφici президента укратни проводиться працвниками департаменту питань звернень громадян 3 понедлка четвер 13.00 17.00. п'ятницю- 39.00 до 13.00 13.45 16.00, у суботу 9.00 до 13.00, крім святкових та неробочих днi̇в, адресою: киёв, вул. шовковична, 12. метою попередження розповсюдження коронаврусно" хвороби (COVID-19) особистий прийом громадян Oφici президента укратни тимчасово припинено. 3 повагою заступник кервника Oфicy президента укратни р.шур рма»
Немає опису світлини.
На зображенні може бути: текст
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
На зображенні може бути: текст